ВИГОТОВЛЕННЯ АКВАРІУМІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Компанія «Аквас» — це цілий спектр послуг для акваріумістів, серед яких — виготовлення акваріумів в Києві користується особливим попитом.

Для Вас ми виготовимо акваріум на замовлення будь-яких форм і конструкцій.

Всі Акваріуми виготовляються з використанням скла тільки відмінної якості і високої прозорості, не має ніяких дефектів і надійної міцності. Гнучка панорамного скла проводиться в спеціальній печі майстрами, які мають багаторічний досвід подібної роботи. А якісна поклейка і правильний підбір товщини скла при виготовленні акваріума будь-якої форми забезпечує великий запас міцності виробу.

Кришки до виробів виконуються з композиту ПХВ — матеріалу, який зберігає свою міцність на протязі довгих років. Для їх обробки використовується ламінат, великий вибір якого дозволяє підібрати колір, відтінок і малюнок у відповідності з вашими меблями і стильовим рішенням інтер'єру.

Наші кваліфіковані фахівці охоче допоможуть Вам визначитися з вибором акваріума, його форми, матеріалу виготовлення, обладнанням для освітлення і оформленням, в залежності від передбачуваного місця розміщення вироби і дизайну Вашого інтер'єру. 

У нас зможе підібрати, замовити та купити акваріум, практично кожен, хто мріє обзавестися своїм маленьким підводним світом. Ціни на акваріуми різних модифікацій, як і вартість наших послуг досить помірні. Зате якість виконання і рівень сервісу — те, чим завжди пишалася наша компанія. 

Звертайтеся в компанію»Аквас» для нас мало неможливого! Ми цінуємо довіру наших клієнтів і готові докласти максимум зусиль для створення акваріума Вашої мрії!

Класичний Прямокутний Акваріум

Класичний Акваріум з опуклим переднім склом

Кутовий

Акваріум-стіл

1433102507_stol

Акваріум в барній стійці

Подвійний Акваріум в барній стійці

1391338295_1b